Originální WordPress e-shop bez Woocommerce
Nabízíme novou flexibilní e-shopovou platformu pro česko-slovenský trh
Ve své podstatě je E -Soul postavený jako WordPress plugin, i když zásadně mění celou administraci WordPressu a rozšiřuje ho o funkcionalitu, potřebnou pro nastavení a provoz e-shopu. Prvotní motivací pro jeho tvorbu byly naše agenturní potřeby pro tvorbu malých a středních e-shopů na míru CZ/SK klientům. Na začátku jsme spojili několik svých pluginů pro Woocommerce a po rozšíření o správu objednávek, produktů a různé napojení, jsme vytvořili sjednocené řešení tvorbu kompletních e-shopů.

Vlastní šablona e-shopu

Připravujeme pro Vás vlastní šablonu e-shopu s komplexní funkcionalitou, která bude brzy k dispozici.

Porovnání

Zlaté české ručičky vs. řešení gigantů

Naše řešení je důkazem toho, že k vývoji e-shopové platformy, která umí vše, co chcete, nemusíte mít 1 000 zaměstnanců a sídlit v Silicon Valley. Náš recept obsahuje několik mladých talentů, mnohaleté zkušenosti z e-commerce, zpětná vazba od zákazníků a provozovatelů e-shopů a v neposlední řadě zdravý rozum.

CMS WordPress
V průměru každý 3. web na světě beží na CMS WordPress, proto jsme si jako základ našeho pluginu zvolili právě tento redakční systém
Vlastní CMS
Grafický design Design na míru Šablony (většinou placené) 9 prostých šablon
Administrace e-shopu
Naše administrace e-shopu je jednoduchá, přehledná a s webem tvoří jeden celek
9/10 4/10 7/10
Lokalizace na CZ/SK trh
Během několika minut nastavíte možnosti fakturace, dopravy i jiné napojení na nejpoužívanější české služby
Rozšíření o WP pluginy ZDARMA
Cizí měny V rámci rozšíření V rámci placeného rozšíření
Integrovaná fakturace
Integrovaná doprava
Integrované platební brány
XML feed produktů V rámci rozšíření V rámci rozšíření
Kontaktujte nás
Cena za licenci pro 1 e-shop
7.900 CZK
Vyzkoušejte plugin na jednom e-shopu a jakmile zjistíte, že to dává smysl, na nákup dalších několika licencí nabídneme velmi férovou slevu.
Jak probíha nastavení pluginu?
Domluvíme se, co a jak
Neprodáváme rohlíky, zaměřujeme se na oboustranně výhodné a dlouhodobé partnerství
Po telefonu (ale raději osobně) prodiskutujeme vaše očekávání, naše možnosti a nejlepší vhodné řešení pro váš záměr. Následně si podepíšeme, kolik licencí budete potřebovat, a s čím vším vám můžeme pomoci, abyste měli naši maximální podporu.
Stáhněte plugin
Není na co čekat
Obratem vám pošleme odkaz, pod kterým naleznete aktuální verzi E-Soul pluginu ke stažení, včetně dokumentace, kdybyste se dostali do slepé uličky. V tuto chvíli jste v kontaktu s naším account managerem, který vám bude vždy po ruce.
Vytvoříte jedinečný grafický návrh
Teď je ten správný čas chytit do ruky pomyslný štětec a dát značce tvář
Začnete s tvorbou grafického návrhu e-shopu, kterou později na web jednoduše nakódujete. A pokud vás ne a ne políbit Múza, můžete to probrat s námi a naši zkušení designéři vám dosvědčí, že si poradíme s každou výzvou a neotřelých návrhů se nebojíme.
Nastavíte, spustíte, prodáváte
E-shop zvládnete nastavit během pauzy na kafe
Intuitivní a jednoduché rozhraní umožňuje snadné nastavení i e-commercem nepolíbeným jedincům. E-shop si zvládne nastavit i sám klient a během několika dní užívání rozhraní se bude v E-soulu cítit, jako ryba ve vodě. Pak už jen stačí oslavit první příchozí objednávku a začít podnikat online.
Neváhej a vyzkoušej si demo ZDARMA